Brak wzwodu po rekonstrukcji cewki moczowej

Witam mam takie Pytanie jestem po rekonstrukcji cewki moczowej od tyg nie mam zadnej rurki ani w penisie ani pod brzuchem od operacji minelo 5 tyg ale mam taki mały problem nie staje mi penis nie wiem dlaczego to z powodu rekonstuckcji i nadal jak bym nie mial czucia w jadrach takie dziwne uczucie z jakiego to powodu i po jakim czasie wroci wszystko do normy ?

Sylwia Osada Psycholog, Konin

Witam,
proponuję konsultację z Pana lekarzem prowadzącym. 5 tygodni to czas, gdy wszystko powoli powinno wracać do normy. Brak czucia nie jest pozytywnym sygnałem.
pozdrawiam.

Nie sposób wypowiedzieć się na konkretny, bardzo indywidualny problem..
Proponuję omówić zagadnienie z lekarzem leczącym.
To był poważny i trudny zabieg, rekonwalescencja jest sprawą indywidualną.
Pozdrawiam.

Witam, odpowiadam kolejny raz... Po tego typu zabiegach (bardzo ogólnikowo, bo nie znam technicznych szczegółów) może wystąpić zarówno osłabienie czucia na mosznie, jak i przeczulica skóry moszny. Stan taki utrzymuje się różnie długo i trudno coś wyrokować. Myślę, że w rozrachunku lepiej mieć niedoczulicę moszny niż zwężenie lub wadę cewki moczowej ;). Przyczyn krwawienia należy dopatrywać się w podrażnieniu cewnikiem (odpowiedź "na odległość"). Do lekarza nie musi Pan iść pod warunkiem, że wykona Pan badanie posiewu moczu i zlikwiduje bezwzględnie infekcję (jeśli badanie ją wykaże) Pozdrawiam RH