Brązowe plamienie w trakcie i po stosunku a ciąża

Ostatni okres miałam 6 grudnia i trwał ok 5-6 dni taj jak zwykle a ze mój cykl trwa 24 dni spodziewaną miesiączke powinnam miec 4-5 styczen a nie mam jej. dodam ze kiedy kochałam sie ze swoim chłopakiem dosc ostro kiedy wyciagna swojego członka na prezerwatywie było troszeczke krwi ze sluzem takie brazowe, potem ja tez przez 3 dni miałam taki brazowy sluz. ponaddo nigdy nam nie pekła prezerwatywa i zawsze uwazalismy czy to moze byc ciaza czy jakas choroba prosze o pomoc

Proszę Pani. Przede wszystkim długość cyklu liczy się od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego dnia następnej, więc Pani cykl raczej nie ma 24 dni. Proszę zgłosić się do ginekologa w celu wykonania cytologii.