Brązowe upławy a plamienie implantacyjne

Witam,w październiku wzięłam ostatnie opakowanie Mercilonu. W listopadzie okres dostałam po 34 dniach -26.11. Niestety aktualnie okres spóźnia mi się 6 dni-miał być 30.12.Współżyłam z chłopakiem 14.12 stosunek przerywany. Ok.18-19.12. dostałam ciemnobrazowego plamienia,gęsty śluz w sporej ilości-nie ukrywam,że obawiam się plamieni implantacyjnego.Plamienie trwało ok 3 dni. Obawiam się ciąży i zrobić test. Nie bolą mnie piersi,nie ma wzmożonych upławów śluzu.Bardzo proszę o jakąś opinię.

Witam,
po odstawieniu tabletek powrót fizjologicznego regularnego cyklu możliwy do 6 miesięcy.
Może Pani dla pewności wykonac test ciążowy, który wiele wniesie.

pozdrawiam