Brązowo-czerwony śluz i ból jajnika

Witam ma 20 lat przed chwila zauważy iż z pochwy wydziel mi się brązowawo czerwony sluz przy czym po lewej stronie jajnika odczuwam nasilający się bol. miesiaczke miałam 6 września przy czym trwawla 4 dni. 12 września dodbylam z chłopakiem stosunek. oraz dziś rano czyli 20 września i 18. Czy to może oznaczac ze jestem ciąży i komorka zagniezdzila się w macicy czy tez przyczyna krwawienia i bolu lezy tego po innej stronie? bardzo proszę o szybka odp gdyz mam bardzo ograniczony dostep do lek.
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Co to są mięśnie dna miednicy?

Mało kto z nas zastanawia się, nad funkcjonowaniem swojego organizmu. Dlaczego działa on tak, a nie inaczej? Warto jednak wiedzieć jak jak on pracuje. Obejrzyj film i dowiedz się więcej na temat mięśni dna macicy.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży. Inną przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne czy infekcja. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty