Brązowy jednorazowy śluz w 6. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 6 tyg ciąży. Jeszcze w 5 nie było widać zarodka. Dzisiaj wybieram sięna wizytę. Boje się bo dzisiaj zauważyłam lekko jednorazowo brązowy śluz, czy to normalne?

Magdalena StusiĹska

Taka sytuacja może się zdarzyć i nie jest to powód do zmartwienia jeśli wystąpiła jednorazowo. Wszelkie wątpliwości najlepiej skonsultować podczas wizyty u ginekologa.