Brązowy śluz w 9 tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 9 tyg ciazy I od 2 tyg caly czas mam mocno brazowy sluz ze skrzepami. Bylam u lekarza zrobili mi usg I stwierdzili ze wszystko jest ok. Mieszkam w Wielkiej Brytanii I tu niestety nie ma dobrych lekarzy wiec bardzo sie boje. Dodam ze mam 40 lat I nie chce stracic dziecka. Bardzo prosze o pomoc czy mam czekac na nast wizyte ktora mam 20lutego czy poleciec do pl sie zbadac? Czesto mam brzuch wydety jskby zbieraly sie gazy i boli jak podczas okresu moze to jest przyczyna?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz na podstawie badania oraz obrazu USG stwierdził, że wszystko jest w porządku to trudno podważać tą diagnozę. W przypadku braku poprawy wskazana jest wizyta kontrolna.