Bromergon a plamienia międzymiesiączkowe

Mam pytanie odnosnie mojego dziwnego okresu,wiec tak mialam okres29stycznia,potem planowo przyszedl nastepny28lutego,ale trwal tylko 1dzien potem nic a na 3,4dzien plamienia brazowe robilam test ale wyszedl negatywny,dodam ze staram sie o dziecko 4miesiace,biore bromergon mam niedocz tarczycy,ale taki okeres mi sie pierwszy raz zdarzyl,czy powinnam poczekac i zrobic drugi test dla pewnosci,bede wdzieczna za odp,dziekuje i pozdrawiam

Witam serdecznie. Przy wspomnianych chorobach możliwe są wahania hormonalne, które mogły wpłynąć na taki wygląd okresu.