Brunatno- krwawa wydzielina z pochwy- czy to ciąża?

Wczoraj uprawiałam petting z moim chłopakiem. Pieściliśmy się dłońmi i językami. Miałam przeźroczystą wydzielinę, był to 11 dzień po okresie, więc początek dni płodnych, wszystko się zgadzało.

Wieczorem trochę mnie bolało jak przed okresem, ale czasem mi się zdarza takie "odreagowywanie" po pieszczotach więc się nie przejęłam. Dziś czułam trochę takie swędzenie dziwne, ale ostatnio goliłam się golarką, więc uznałam, że włoski mogą mnie podrażniać.

Jednak potem stwierdziłam, że wydzielina na mojej bieliźnie jest brunatno krwawa. Taka jakby wymieszana z krwią. Prawdę mówiąc trochę się wystraszyłam. Wiem, że wydzielina może mieć różne barwy.

Czy to może być jakieś zapalenie? Skutek przeniesienia jakiś zarazków podczas pettingu? Czy po prostu wydzielina podczas owulacji? Czy mogę usunąć ze swoich myśli głupie przejmowanie się, że "wtarłam sobie plemnika"?

Witam serdecznie.

Wydzielina z pochwy może być związana z owulacją. Natomiast świąd w okolicy pochwy może świadczyć o stanie zapalnym.

Jeżeli nie doszło do przeniesienia spermy do Pani dróg rodnych nie ma możliwości zajścia w ciążę. Natomiast jeżeli tak mogło się stać należy wziąć pod uwagę również ciążę. Proponuję wówczas wykonanie testu ciążowego.

Aby wyjaśnić przyczynę Pani dolegliwości prawdopodobnie nie obędzie się bez wizyty u ginekologa.
Pozdrawiam