Carcinoma ductale invasivum G2 mammae pT2NO

Witam! Mam 58 lat, jestem po operacji oszczędzającej piersi i radioterapii w 2011 z badania histop./Carcinoma ductale invasivum G2 mammae pT2NO,od2011 do dziś biorę Arimidex,obecnie rozpoznano z USG zmianę ogniskową w drugiej piersi Birads IV czy to przerzut ,boję się bardzo czy powinnam zrobić biopsję gruboigłową

Rzadko rak przerzuca się z piersi do piersi , ale obecna zmiana niewątpliwie wymaga szczegółowej diagnostyki z ew. biopsją włącznie - zadecyduje lekarz prowadzący , zż