Cechy przyrostu błony maziowej i zapalenie wysiękowe

Zwiększona ilość płynu w przedziale przednim z cechami przyrostu błony maziowej,zapalenie wysiękowe, zatoka stępu oraz kanału zmienione obrzękowo,powierzchnie chrzęstne sa nieprawidłoweo nierownych obrysach.Zwiększona ilość płynu w pochewce FHL.uWIDOCZNIONYPOSZERZONY NIEJEDNORODNY PRZYCZEP BLIŻSZY ROZCIĘGNA PODESZFOWEGO.w JEGO OBRĘBIE widoczne poszerzenie o charakterze płynowym.Obraz odpowiada endopatii lub częściowemu uszkodzeniu pourazowemu.Dostalam zastrzyk Diprophos.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie zawarła Pani pytania w powyższym opisie. Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.