Chemioterapia i liczba WBC

Witam serdecznie Jestem nowa na forum.Jestem po 5 cyklach chemioterapii AT ( została mi jedna )Dziś okazało się że liczba WBC wynosi 800 ,lekarz zpisał mi Tevagrastim 0,48 MG 0,8 ml 5 szt i antybiotyk Cipropol 500mg .Zaraz po chemii wzięłam 10 zastrzyków .Mam pytanie czy poziom białych krwinek jest naprawdę niski czy można go jeszcze czymś podwyższyć ,dodam że nie mam żadnych skutków ubocznych po chemii żadnych infekcji wcale nie choruję i czuję się bardzo dobrze .Super chemia działa na raka

Nie podaje Pani jednostki tych 800 , bo jeśli jest 800 zamiast 5 tysięcy , to sama odpowie sobie Pani na pytanie czy to jest naprawdę niski poziom , zż