Chrząstka rzepki jednorodna, rozścięgno rzepkowo-piszczelowe w normie

badanie wykonano w sekwencjach set1, fse t2, pd oraz stir w plaszczyznach strzalkowych, czolowych i porzecznych w warstwach o grubosci 2.5mm i 4mm. chrzastka rzepki jednorodna. chrzastka klykci kosci udowej niejednorodna. bez obrzeku beleczek kostnych. rozsciegno rzepkowo-udowe jednorodne. rozsciegno rzepkowo piszczelowe w normie. troczki rzepki w normie. ciało hoffy wydaje sie nieco niejednorodne, odcinkowo pogrubiałe. ilosc plynu w jamie stawowej linijna, zakrzepowo linijna.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez poznania objawów, występowania objawów występujących podczas badania lekarskiego nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. Obraz kliniczny, bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja powyższego badania pozwoli określić najbardziej odpowiednie postępowanie.