Chwilowe bóle głowy u 18-latka

Witam.Mam 18 lat,mój problem polega na tym , że czasami mam chwilowe bóle głowy + do tego zaczynam nie wiedzieć co się dzieje , oraz do tego nic nie widzę w sensie że mam otwarte oczy a jest czarno.To wszystko trwa maksymalnie 10 sekund. Zdarza mi się to czasami nawet 4 razy dziennie, a czasami raz w miesiącu.Nikomu o tym nie mówiłem, a pamiętam jak mi się to już robiło w wieku 12 lat.Prosiłbym o poradę, jakiej choroby mogą to być objawy, lub jakie badania powinienem wykonać.

Opisuje Pan bardzo krótkie incydenty: "chwilowe bóle głowy + do tego zaczynam nie wiedzieć co się dzieje , oraz do tego nic nie widzę w sensie że mam otwarte oczy a jest czarno.To wszystko trwa maksymalnie 10 sekund. "
Czy robiono EEG ?
Konieczna pełna konsultacja
Pozdrawiam