Chwilowe wyłączanie się 9-latka a wynik EEG

zauważyłam u mojego 9lat syna ,dziwne zachowania ,tz chwilowe wyłanczanie się,po chwili bylo zadawanie pytanie ,,a tak co mowiłas ,kręcenie głową .zrobiono eeg -opis badanie wykonano w czuwaniu ,zapis zróznicowany przestrzennie ,reakcja wyrażona ,czynność podstawowa w okolicy ciemieniowo-potylicznej o dominującym skladniku alfa o częstotliwości 9-10Hu amp.40uV,FOTOSYMULACJA bez wpływu na zapis,hyperwentylacja aktywuje uogulnione wyładowania fal wolnych theta o częstotliwości 3,5Hz i ampl 270uV

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania powinien zinterpretować specjalista neurolog. Proszę zatem udać się do lekarza.