Ciągły ból kończyn dolnych

dzien dobry .mam problem z bolem konczyn dolnych w dzien i w nocy ,nie potrafie opisac tego bolu ale bol jest okropny .mam uczucie ze raz bola lydki a nastepnym razem kosci .jestem kierowca,spedzam kilka godzin dziennie za kierownica.po skonczonej pracy mysle tylko o odpoczynku ,aby sie polozyc lecz bol i tak mi dokucza rozne masci nie pomagaja.leki przeciwbolowe na krotko prosze mi pomoc za co z gory serdecznie dziekuje Dariusz

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza. Konieczne jest badanie lekarskie, aby można było określić prawdopodobną przyczynę, być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań oraz ewentualnie dodatkowych konsultacji.