Ciąża a dzień zapłodnienia

Witam, w dniu 14.11.2016 okazało się że jestem w ciąży 8 tydzień i 2 dzień , zastanawiam się kiedy mogło dojść do zapłodnienia 29.09 czy 8.10 ? Niestety nie z tym samym partnerem....Ostatnia miesiączka była 18-21.09. Lekarz twierdzi że tego 29.09 a 8.10 to już jest raczej niemożliwe. Jak mam to rozumieć ?

Lek. Tomasz Budlewski

Bardziej jest prawdopodobna pierwsza data, lecz nikt nie da pewności i konieczne sa badania genetyczne.