Ciemne żyły na brzuchu i piersiach oraz gorączka, ból głowy i zmiany nastrojów a ciąża

prosze o szybka odpowiec nie zabespieczam sie obiczyłam ze chyba jestem w 3ty ale czasem mam sluz jasny zółty a czasem słabo widoczny i czasem biały ciezko mi to zauwazyc czuje wieczorami ze cos sie dzieje dziwne odczucia w nocy pare razy sie budze nigdy tak nie miałam i do tego na brzuchu ciemne zyłki na około piersi i brzucha nigdy tego nie miałam goraczka czasem i silne bule glowy do tego nastruj placz a zaraz smiech czasem bolace nogi uda co jest? prosze o szybka odpowiec licze na pania

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy. W zależności od wyniku Proszę udać się do ginekologa.