Cierpnięcia palców i bóle nadgarstka
Dzień dobry. Od prawie roku mam problem z nadgarstkiem, zaczęło się od cierpnięcia palców - miałam robione EMG - nie wykazało cieśni. Przeszlam również zabiegi typu laser itd. Miałam zrobioną tomografie.Wynik: ku tylowi kości trójgraniastej nadgarstka widoczne podłuzne zwapnienie o wym ok 8x1,5mm. Mialam robione badanie krwi, żeby wykluczyć stan zapalny. Reka mnie boli, nie mogę jej zgiąć, nadgarstek jest spuchniety. Czasem cierpnie mi od malego palca do lokcia.Co to moze być?pozdrawiam

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani, prawdopodobnie przyczyna drętwienia jest ucisk na naczynia, stąd zaburzony przepływ krwi. Proponuje wizytę u ortopedy.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani / Pan wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.