Co jest powodem bólu ucha i oka trwającego od 3 miesięcy?

Witam. Od 3 miesiecy boli mnie oko i czasem kłuje ucho z prawej strony, boli też policzek i mięsnie nad okiem, skroń. Dodatkowo odnosze wrazenie, ze mój wzrok sie pogorszył : męty, błyki, zamazany wzrok, światłowstręt. Szukam pomocy u wielu lekarzy, neurolog dał mi amizepin na 2 tygodnie ale to nic nie dało. W MR głowy wyszedł polip/gesta zmiana sluzowata w hipoplastycznej zatoce szczękowej. Czy te doległiwości mogą byc nim uwarunkowane? odesłano mnie ze szpitala mówiac, że nie, ale sama już nie wiem. Stomatolodzy nie są pewni czy to nie jest spowodowane leczonym kanałowo zębem VI u góry z prawej strony. Cześć mówi żeby poświecic tego zeba ( chcoiaż na zdjęciu rtg wygląda w porzadku), a część zeby nie ruszać. Neurolog odesłał mnie z kwitkiem, że powinnam sie mniej stresować i kazał iść do psychologa, ale dolegliwości się utrzymują. Bol oka i czesci twarzy nad i pod nim sie utrzymują. Co robić.Czy polip/gęsta zmiana śluzowata w hipoplastycznej zatoce może to powodować? zaznaczam że stwardnienie rozsiane zostało wykluczone przez neurologa

Do pełnej konsultacji , konieczne badanie, obejrzenie wyników badań. Ocena stanu Pacjenta, trybu życia, pracy; obejrzenie RTG, MRI i innych wyników badań, chorób współistniejących etc... Pozdrawiam i zapraszam