Co jest powodem drżenia mięśnia górnej powieki?

Witam,4 tyg non stop drga miesien okrezny gornej powieki.Non stop.W nocy tez.Silne pulsowanie,szarpanie widoczne golym okiem.Bylam u neurologa i okulisty,eeg zrobione .Motfologia ,magnez,wszystko ok.Nie ma uszkodzen .Niech ktos mi pomoze bo w szpitalu podali mi dozylnie clanozepan bez efektu- Wiec kazal mi odstawic. Jest jakis lekarz ktory widzial cos takiego wczesniej i moze doradzic co mam zrobic.To nie jest tik ,to trwa 24 h od.miesiaca...Nie daje rady juz ,nie.mam zadnych innych dolegliwosci.Prosze o porade.....

Witam. proszę jeszcze raz zrobić jonogram.Jon Mg2+ konkuruje z jonem Ca 2+Nie jest do końca ważny poziom Mg tylko Pani zapotrzebowanie i wchłanianie .Jezeli mięsień drga to albo wysiadło przewodnictwo- sam nerw albo złącze czyli płytka nerwowomięśniowa.Proszę spróbować Mg z wit B6 1-2 dni dużo i bez wapnia czyli bez sera mleka jogurtu itd. Jak Pani tarczyca? Pozdrawiam serdecznie