Co jest powodem obfitego krwawienia po cc?

W sierpniu bieżącego roku miałam zrobioną cesarke z powodu złego ułożenia dziecka, minęło już 3 miesiące a ja nadal mocno krwawie, tak na prawdę nie wiadomo dlaczego bo macica jest już oczyszczona i obkurczona. Może ktoś spotkał się z takim PrZypadkiem? Zostałam zapewniona że to nie miesiączka. Oprócz krwawienia nie czuje bólu ani innych dolegliwości

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest wykonanie np diagnostyki hormonalnej. proszę koniecznie zgłosić się do lekarza ginekologa.