Co jest powodem silnych bólów brzucha przypominających bóle miesiączkowe?

Witam, mam 26 lat. Od ponad tygodnia mam silne bóle brzucha podobne jak ból przedmiesiączkowy,lecz zdecydowanie silniejsze towarzyszy temu problem z załatwianiem sie (bol jajników, spuchnięty brzuch , ciągniecie w dół) i silne bóle w odcinku lędźwiowym promieniującym do pośladka. Po pobycie w szpitalu odbyciu podstawowych badań (usg krew) nic nie wynikło, zdrowa.. lekarze twierdzą ze bóle przedmiesiaczkowe przejdzie lecz wiem ze to nie to

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego