Co mogą oznaczać obfite i nieregularne miesiączki od odstawienia tabletek?

Witam mam 35lat mam bardzo obfite i nieregularne miesiaczki od mometu ostawienia tabletek antykoncepcyjnych trwa to juz okolo 4mies.w trakcje przyjmowania tabletek rowniez mialam cyble nieregularne tabletki vibin mini

Dzień dobry, po odstawieniu antykoncepcji cykle mogą być nieregularne do 6 miesięcy, natomiast fakt nieregularnych krwawień podczas stosowania antykoncepcji wymaga konsultacji z ginekologiem.