Co mogą znaczyć brązowa wydzielina z pochwy i bóle w podbrzuszu?

mam 30 lat 30.06.dostalam miesiaczke ktora po 6 dniach sie zakonczyla dziś mamy12.07 a ja od tygodnia mam brązowa wydzieliny Z pochwy słabsze i mocniejszy bóle w podbrzuszu

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W takim wypadku powinna Pani zgłosić się do lekarza, ponieważ Pani objawy mogą wynikać np. z infekcji ale również innych. Ale konieczne jest badanie lekarskie, aby to ustalić.