Co mogą znaczyć żółte upławy w ciąży?

Hej mam pytanie mam żółte opławy a jestem w 34 tygodniu ciąży dowiedziałam się ostatnio w szpitalu że mam szyjke skrócona Ale już jest wszytko dobrze tylko nie wiem dla czego dalej ze mnie leci żółte opławy a nie mam bólu , pieczenia, świąd okolic płciowych. To nie wiem co to może być proszę mi pomóc bo nie wiem czy mam się martwić

Możliwa infekcja dróg moczowych lub pochwy, nawet bez klinicznych objawów - najlepiej aby zbadał Panią ginekolog z uwagi na zaawansowany wiek ciążowy. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.