Co może być nadal przyczyną kolki nerkowej?

Witam. Znalazłam wiele odpowiedzi dotyczących mojego problemu, lecz nie wiem dokładnie co może być faktycznie na rzeczy. Otóż od soboty (2 luty) biorę Cipronex, gdy okazało się, że mam kolkę nerkową. Ból ustąpił, ale pojawił się nowy, który występuje co jakiś czas, ale tym razem na jamie brzusznej, a dokładnie trochę pod lewym żebrem. Ból trwa zazwyczaj do 5 minut i jest kłujący. Czy to może być nadal przyczyną kolki nerkowej? A może leku? Dodam, że w czwartek miałam robione USG i oprócz zmianach w nerkach, śledziona, wątroba i inne narządy wyszły w porządku, czy jest możliwe aby coś się stało w tak krótkim czasie gdy na USG było wszystko dobrze? Dla informacji dodam, że 3 miesiące temu miałam wrzody żołądka i helicobacter, ale objawy miały inną lokalizację i inny rodzaj bólu. Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze poszetowanie