Co może oznaczać ból rąk i krwawienie z nosa?

Witam . Od dłuższego czasu bardzo bolą mnie całe ręce, ramiona. Nie potrafię podnieść rąk do góry, kiedy wyciągam do przodu aby po coś sięgnąć to mam ból. W nocy mam rwący ból. Zrobiłam badania krwi i wszystko jest ok, CRP tez. Z nosa ostatnio mam lekkie krwawienia ale nie wiem czy z tym tematem objawy wiązać. Proszę mi doradzić co powinnam zrobić może jakieś inne badania.

Lek. Tomasz Budlewski

przede wszystkim udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć