Co może oznaczać ból w środkowej części kości łokciowej?

Witam. Od około 1,5 roku odczuwam ból w środkowej części kości łokciowej, który wydaję się koncentrować po wewnętrznej stronie ramienia. Pojawia się on tylko gdy na kość oddziałuje siła powyżej kilku kilogramów, kiedy jej wektor jest skierowany mniej więcej prostopadle do ramienia. Im większy ciężar tym większy ból, boli najbardziej kiedy nagle nacisk ustaje, np. puszczam przedmiot, wtedy przez sekundę ból jest przeszywający i natychmiast ustępuję. Przyczyn upatruje w dźwigni na rękę którą założył mi partner podczas sparingu sportów walki. Opierałem się mimo bardzo silnego uczucia nadwyrężania tejże kości, ból towarzyszy mi od tamtej pory. Co może być przyczyną.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazane badanie usg i konieczna wizyat u ortopedy, po badaniu będzie mozna cos wiecej powiedzieć.