Co może oznaczać ból w śródstopiu i uczucie "przeskakiwania" kości po operacji haluksów?

Witam! Mam pytanie do ortopedy. Rok temu miałam operację na halluksy bunionette. Od paru miesięcy odczuwam ból w srodstopiu i uczucie "przeskakiwania" kości. Odczuwam dydyskomft podczas jazdy samochodem oraz dłuższego chodzenia. Dostalam steryd w iniekcji ktory pomogl tylko na chwilę. Rezonans magnetyczny wwykazal włókniaka Mortona. Moje pytanie - czy w tym przypadku pozostaje tylko operacyjne wycięcie tej zmiany czy możliwe są inne drogi leczenia?

Lek. Tomasz Budlewski

sądzę że konieczne jest kierowanie się zaleceniami lekarza ortopedy, sądzę że bardziej zabieg