Co może oznaczać ciągły ból nadgarstka po urazie?

Dzień dobry, Pięć tygodni temu przewróciłam się na rękę. Pojechałam na pogotowie i lekarz stwierdził złamanie wyrostka rylcowatego kości promieniowej lewej. Chodziłam w ortezie przez 4 tygodnie z czego przez okres 3 tygodni ból był nie do zniesienia. W tym tygodniu byłam na kontroli po zdjęciu lekarz zdecydował się na zdjęcie ortezy. Nadgarstek ma bardzo mały zakres ruchu. Po pytaniu dlaczego tak bardzo boli mnie w nadgarstku poniżej kciuka lekarz stwierdził, że się brzydko zrosło. Ja niestety na zdjęciu RTG ani w dniu wypadku ani 4 tygodnie później nic nie widzę. Ręka bardzo mnie boli, a w miejscu poniżej kciuka ledwo mogę dotknąć drugą ręką. Nadgarstek znów spuchł. Proszę o potwierdzenie czy jest to właściwie rozpoznanie czy jednak muszę zmienić lekarza. Minęły 4 dni od wizyty kontrolnej a podczas ćwiczeń w domu nadgarstka niestety nic się nie poprawia i bardzo boli. Zdjęcie w dniu zdarzenia: https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/4YMi_SZcNz7cRFDMN51KzDC0w~iOBs Zdjęcie RTG po 4 tygodniach: https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/Q0zlr5L0lwhxJ4PI3DTOWgdlK7ewZ8

należało od razu operować lub chociaż nastawić, teraz będzie problem. złamany oprócz tego wyrostka jest jeszcze wyrostek drugiej kości czyli łokciowej, uszkodzony staw między tymi kośćmi i tzw chrząstka trójkątna