Co może oznaczać długie krawienie przy mięśniakach?

Witam.Mam 47lat.biore tabletki rozrzedzajace krew.mam miesniaki.niepokoje sie poniewaz w zwiazku z braniem tabletek miesiacziki prawie co mc msm po 21 dni.wtym miesiacu moje krwawienie trwa juz 40dzien.bardzo sie martwie.czemu ta miesiaczka sie nie konczy?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza ginekologa oraz lekarza prowadzącego leczenie , a jakie dokładnie to leki? wizyta jest dosyć pilna może się Pani zgłosić na izbę przyjęć