Co może oznaczać kolejny okres po 2. tygodniach?

Witam. 2 tygodnie temu tydzień czasu spóźnił mi się okres i później dostałam taki delikatny jak by go wgl nie było i trwał krócej teraz po 2 tygodniach dostałam znów normalny jak zawsze. Co to moze oznaczać ze dostałam okresu znów po 2 tygodniach ? Dodam, że 2 miesiące temu ostatni raz uprawiałam stosunek i to bez zabezpieczenia.

Witam. W tej sytuacji nie można wyeliminować ryzyka ciążę przede wszystkim powinna Pani wykonać test ciążowy.