Co może oznaczać opuchlizna pod górną powieką?

LEKARZ OKULISTA witam - od dluzszego czasu pod gorna powieka lewego oka pojawilo sie jakby spuchniecie - niewielkie blizej wewnetrznego oka - przechodzi to na druga powieke i po jakims czasie znowu pojawia sie pod powieka lewego,wyglada to dziwnie - bylam juz u 3 okulistow-kropelki ktore nic nie daja, powieka po nacisnieciu jest miekka i nie boli,co to moze byc - alergia??do kogo mam sie udac??dziekuje za odpowiedz,

Jeżeli zmiany są na obu oczach jednocześnie, to może to być odczyn alergiczny, zespół suchego oka.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.