Co może oznaczać wynik badania histopatologicznego?

Witam. Uprzejmie proszę o objasnienie moich wynikow badania histopatologicznego. Hyperplasia endometrii simplex sine stypia Necrosis focalis endometrii [M-54000] Fragmenta epithelii paraepidermoidalis cum dysplasia CIN III [ M-09450] Carcinoma planoepitheliale akeratodes praecipue praeinvasium G2 [ M-8071\3] Bardzo sie martwie co ze mna dalej.Pozdrawiam
Lek. Tomasz Budlewski

Przerost prosty endometrium bez styli. Ogniskowa martwica endometrium. Fragmenty nabłonka rzekomonaskorkowego z dysplazja 3 stopnia, rak plaskonablonkowy rogowaciejacy przedinwazyjny. Proszę konieczńie udac sie do lkearza ginekologa Końieczne dalsze leczenie.