Co może oznaczać wysypka na udzie?

Witam mam problem dostałem dziwnej wysypki na udzie strasznie boli mnie noga tam gdzie wysypka mam skurcz mięsnia na udzie krostki maja rózne wielkosci i maja w sobie wode ale od drapania popękały pomoże mi ktoś ?

Prosze udać sie do lekarz poz lub dermatologa na wizytę, niestety bez przeprowadzenia wywiadu szczegółowego z pacjentem, bez obejrzenia zmian i wykonania badań nikt Pani nie powie co jest na skórze i jak to wyleczyć!!!