Co może oznaczać zróżnicowanie korowo-podkorowe zmniejszone w obrazach T2 i FLAIR?
witam! co może oznaczać zróżnicowanie korowo-podkorowe zmniejszone w obrazach T2 i FLAIR oraz komory boczne zaakcentowane w obrębie trójkątów komowrowych w wyniku rezonansu magnetycznego? Rezonanas wykonany u rocznego dziecka ze względu na oczopląs. Dziecko samo siedzi, siada, raczkuje , staje przy meblach. Rehablitowana z powodu zaburzeń napięcie mięśniowego. Czekamy na wizytę u neurologa

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania powinien być interpretowany całościowo oraz w oparciu o występujące dolegliwości. Proszę udać się na wizytę u neurologa w umówionym terminie.