Co może oznaczać zwiększenie Troponiny t hs?

Witam.Proszę o interpretację wyniku:Troponina t hs 6,47 pg/ml.Poprzednie moje wyniki były mniejsze niż 3, a troponina T

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji należy wykonać badanie kontrolne poziomu troponiny. Jeśli nie będzie tendencji wzrostowej to nie ma powodu do niepokoju. W razie wątpliwości proszę udać sie na wizytę do specjalisty kardiologa.