Co może znaczyć moja dezorientacja?

Mam 19 lat. od dłuższego czasu cierpię na dezoreintację. Kiepsko słyszę i ledwo potrafię napisać swoje nazwisko. Co to może oznaczać?

Dzień Dobry Panu :)

Mam mało danych..., temat postrzegam jako wielowątkowy.

Sugerowałabym, by zaczął Pan od kontrolnej/osobistej konsultacji diagnostycznej u Lekarza pierwszego kontaktu, który po wstępnym rozpoznaniu zadecyduje o dalszym postępowaniu diagnostycznym.
(m. in neurologicznym, neuropsychologicznym oraz psychologicznym).

Z życzeniami dla Pana pozytywnych doświadczeń,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605