Co może znaczyć ten ból brzucha i pleców?

Co mi moze dolegac! Dzien dobry od ponad 3 miesiecy mam bol brzucha i z prawej czesci tyl plecow przemieszczajacy sie do brzucha oraz towarzyszy przy tym ciagla biegunka. Gdy siegam po co kolwiek do jedzenia odrazu z miejsca lece do toalety zdarza sie tez ze wymiotuje . Robilam badania 3 miesiace temu i niby wszystko jest dobrz a ja jestem ku sil wytrzymalosci.

Przyczyną może być zmiana flory bakteryjnej jelit, jeśli w ostatnim czasie była stosowana antybiotykoterapia, zespół jelita drażliwego i inne choroby jelit. . Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.