Co może znaczyć, że córka ma jedno ucho większe od drugiego?

Witam ostatnio zauważyłam że u mojej 3 miesięcznej córki jedno ucho jest wieksze od drugiego czy mam się czym przejmować? Czy to się z czasem wyrowna??

Nie wiem nie widzę tego ale z reguły są to wady wrodzone i raczej nie wyrównają się. Z czasem być może konieczna będzie korekcja zabiegiem plastycznym. Poradź się dobrego chirurga głowy i szyi czyli laryngologa klinicznego dziecięcego w Warszawie.