Co może znaczyć zgrubienie na mojej piersi?
Witam mam 25 lat. Moj problem polega na tym ze od dluzszego czasu wyczuwam zgrubienie na wysokosci brodawki na godz 12 w prawej piersi . Tzn nie jest to guz nawet nie przypomina czegos takiego w dotyku a raczej rurke pogrubiona biegnaca od brodawki w gore do polowy piersi. Badam sobie sama piersi i ta rurke wyczulam juz rok temu ale teraz jest dziwnie bo piersi zaczely bolec zaraz juz po okresie ( obie piersi) w tym samym miejscu ale w tej prawej piersi rurka jest jakby grubsza. Czyt o przewodach mlekowych , czy to moze byc to? Wkrecam sobie raka , nie spie po nocach. Mieszkam w uk i tu nie chca od tak zrobic usg. Dodam ze 3 lata temu urodzilam synka , przez powiklania po cc nie karmilam go piersia , mialam duzo po karmu po 3 dniach dostalam wysokiej goraczki piersi bardzo bolaly ale tez noe dostalam nic leczylam sie liscmi z kapusty i pilam szalwie . Czy to moglo miec wplyw jakis na moje piersi . Dziekuje za odpowiedz

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
74 poziom zaufania
Być może zgrubienie piersi jest wynikiem przebytego zapalenia ale bez dodatkowych badań nie można jednoznacznie określić charakteru zmiany. W normalnej sytuacji namawiałabym Panią na wizytę u lekarza.