Co oznacza Appendicitis phlegmonosa?

Witam. Bardzo proszę o w miarę dokładną interpretację wyniku badania histopatologicznego po usunięciu wyrostka. Wynik badania: światło wyrostka poszerzone, w świetle biaława, galaretowata treść. Mikroskopowo: Appendicitis phlegmonosa. Natomiast rozpoznanie kliniczne: Appendicitis acuta,. Rakowiaki?/ ze znakiem zapytania. Czy mam się obawiać. Serdecznie dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na zapalenia ropowiczego wyrostka robaczkowego bez cech rakowiaka