Co oznacza biała źrenica na zdjęciu u dziecka?

witam. Ostatnio zauwazyłam u synka (3 latka) Białe źrenice na zdjęciach z fleszem. Biała źrenica pojawia się tylko pod kątem, raz w jednym oku raz w drugim. Jeśli zdjęcie zrobione jest przodem oczy są czerwone, zaś jak z boku to jedno oko białe, jak pod innym kątem to drugie. Bardzo mnie to niepokoi. Czy może być coś nie tak jeśli jest na zdjęciu biała źrenica tylko jeśli zdjęcie zrobione pod wlaściwym kątem? proszę o radę. Pozdrawiam

Witam.taki urok telefonów i aparatów. Natomiast należy zawsze w takiej sytuacji zbadać dziecko przy rozszerzonych zrenicach.celem wykluczenia retinoblaatomy lub glejaka. Pozdrawiam serdecznie