Co oznacza ból brzucha i gorączka?

Witam. Od 10 dni boli mnie w dolnym prawym boku. Cały czas myślę że to wyrostek ale nie mam wymiotow biegunki zaparc ani innych charakterystycznych objawów po za lekka gorączka(37.6) która po paru dniach ustapila i podwyzszonymi leukocytami(10.9) Byłem u 2 lekarzy i stwierdzili ze to nie wyrostek tylko cos z jelitami. Dostałem Xifaxan i bol jest trochę mniejszy, jednak przy mocniejszym nacisnieciu w miejsce gdzie powinien byc wyrostek odczuwam lekki bol i boje sie czy lekarz sie nie pomylił.

Trudno postawić diagnozę baz badania Pana. Jeśli te dolegliwości bedą się utrzymywały, doradzałbym wizytę u gastroenterologa- może się u Pana w ten sposób zaczynać zapalna choroba jelit.