Co oznacza ból brzucha w 20 tygodniu ciąży?

Dzień dobry, Jestem w 20tyg.ciąży. Od 3 dni czuję nieprzerwany ból brzucha. Jest tak silny, że nie jestem w stanie znaleźć wygodnej pozycji, a w nocy -spać. Boli w dolnej części, czasem promieniuje do krzyża; ciągle kłuje mnie w prawym boku (jakby kolka). Czuję się dobrze, nie krwawię. W szpitalu (za granicą..) zbadali mi krew i mocz: wyniki dobre. Odesłali do domu i kazali brać paracetamol. Tylko, że ja nie chcę brać środków przeciwbólowych, ale ból jest nieznośny. Dziękuję za Państwa pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do ginekologa prowadzącego ciąże