Co oznacza ból jednej piersi?

Dzien dobry mam 21lat wieku 19lat urodzilam i karmilam tylko tydzien przewaznie lewa piersia a teraz od tego czasu minelo dwa lata a zaczyna mnie coraz bardziej bolec lewa piers a prawa mozna powiedziec ze troszke boli najgorzej ta lewa to jest taki silny ktory lapie znienacka i podczs tego bolu masuje jA co mam robic troszke sie boje zeby to nie bylo cos powaznego

Lek. Michał Lenard

Sugeruję wizytę u ginekologa, który zbada pierś i zdecyduje o postępowaniu. Pozdrawiam!