Co oznacza ciągłe krwawienie po poronieniu?

Witam serdecznie. 29 grudnia poronilam ciaze w 5tc. Od tego czasu caly czas krwawię. Sa to dosyc obfite krwawienia ktore nasilają się przy wiekszej aktywnosci fizycznej. Bylam u 2 lekarzy, jeden chcial przeprowadzac zabieg lyzrczkowania w razie przedluzajacego sie krwawienia. Nie chcialam sie zgodzic na to ze wzgledu na zrosty, a druga Pani Doktor po usg stwierdzila ze nie ma takiej potrzeby bo endometrium wynosilo wtedy (2 tyg temu) 3mm. W zwiazku z tym mam pytanie, czy moje krwawienie jedt rzecza normalna? Kiedy ustapi? Pozdrawiam ibardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeśli jest nadal konieczna jest wizyta u ginekologa ponowna i dalsze postepowanie diagnostyczno terapeutyczne