Co oznacza czerwona plama na oku i zaburzenia widzenia?

Witam, mam 18 lat i od tygodnia mam czerwoną plamę na oku. Co jakiś czas mam zaburzenia wzroku, dziś rano oko lekko spuchło, w dodatku cały czas odczuwam łzawienie. Pojawia się też mała ilość ropy w kąciku oka. Kiedyś miałam zapalenie spojówek, ale zupełnie inaczej ono przebiegało. Dodam, że boli mnie okolica tego oka i często mam tępe, uciskające bóle w skroniach. Co to może oznaczać ?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u okulisty lub lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.