Co oznacza dodatni wynik HBs antygenu?

Witam mam hbs dodatni (HBs Antygen dodatni - 3815 COI) Wczoraj odebrałam wynik HBV DNA 49 678 IU/ml DNA HBV- pozostałe wyniki w normie alat aspat biluribina ggtp elektoforeza białek fosfotaza AFP CRP OB usg wątroby wszysztko OK nie mam zadnych dolegliwości. jestem przerażona czy może Pan mi powiedzieć co teraz mnie czeka? Jestem strasznie załamana nie mogę spać jeść boje się strasznie. Bardzo Pana proszę o odpowiedź. Z góry dziękuje

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczne odpowiednie leczenie . Proszę udac się do lekarza chorób zakaźnych lub hepatologa