Co oznacza echogeniczność miąższu tarczycy obniżona i niejednorodna?

mój wynik USG tarczycy: tarczyca o wymiarach, lewego płata około 15x12x53mm/V.5.2ml/. Prawego płata około 20x16x53mm/v.9ml/. Grubość cieśni 4,7 mm. Echogeniczność miąszu tarczycy obniżona i niejednorodna. W Przedniej części LP zmiana luito-płynowa ok. 5x4x7mm o obwodowym unaczynieniu, ku tyłowi zmiana izochegoniczna ok. 4x3mm. W przedniej dolnej części PP zmiana lito-płynowa ok. 6x4x5,5mm, o obwodowym unaczynieniu, poniżej zmiana płynowa o 2,5mm. Przepływ miąszowy istotnie wzmożony. Co to znaczy

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka i jak sadzewykonanie biopsji proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa